Ebru Gündeş, Instagram hesabı üzerinden ‘Bi Daha Bi Daha’ adlı şarkıyı paylaşıp Demet Akalın’a destek vermiş olduğunu da ilan etmiş oldu. Ünlü durumda bulunan şarkıcının söz konus ubu hamlesi, ‘Hadise ve Demet arasında seçimini yapmış oldu’ şeklindeki yorumlara sebeo oldu.

Ebru Gündeş – Reza Zarrab boşanmasının etkileri gündem üzerindeki mevcut tazeliğini korumaktayken, yasak aşk iddiaları içerisinde ismi geçmiş olan Hadise, son çıkartmış olduğu şarkıyla müzik dünyasına damgasını vurmayı başardı. Sevgilisi Kaan Yıldırım’dan ayrılma kararı alan Hadise’nin şarkısından yer alan sözler de hayranları tarafından çok bir manidar bulunmuş oldu. Yeni hazırlamış olduğu şarkısını piyasaya sürmüş olan Demet Akalın da Hadise – Kaan ayrılığını reklam şeklinde yorumlamış oldu.

3 günlük arayla şarkı yayınlamış olan Hadise ve Demet’e destek vermiş olan isimler sosyal medya kullanıcılarının dikkatinden kaçmış değil. O isimlerin arasında en fazla merak edilmiş olan isim de şüphesiz Ebru Gündeş’ti. İddiaların odak noktasında yer alan Ebru Gündeş herkesin beklediği paylaşımı yapmış oldu. Gündeş, Demet Akalın’a vermiş olduğu desteğini ‘Bi Daha Bi Daha’ adlı şarkıyı paylaşıp ilan etmiş oldu.