Sosyal medya fenomenlerinden biri olarak öne çıkan Duygu Özaslan ile basketbolcu sevgilisi Can Maxim Mutaf evlilik konusunda bir karar aldı. Tanışma senesi dönümleri esnasında sevgilisini yemeğe götürmüş olan Can Mutaf, sürpriz evlilik teklifi yaparak Özaslan’ı şoke etmiş oldu. Evlilik teklifini kabul etmiş olan Özaslan ”Evet dedim” şeklindeki sözlerle güzel haberi duyurmuş oldu. Her bir fırsatta birbirlerine duydukları aşklarını dile getirmeye devam eden çift geceden özel fotoğrafları da sevenleri ile paylaşmış oldu.

Bir müddettir aşk yaşamaya devam eden YouTuber Duygu Özaslan ile birlikte basketbolcu Can Maxim Mutaf çifti, dünyaevine girme konusunda özel bir karar almış oldu. Tanışma yıl dönümü gecelerinde Özaslan’ı yemeğe götürmüş olan Mutaf, sürpriz bir evlilik teklifi yaparak sevgilisini de şaşırtmış oldu. 30 yaşında bulunan Özaslan, hemen sonrasında tektaşını objektiflere göstermeyi de hiç bir şekilde ihmal etmiş değil. Çifte kendilerini takip edenlerden de, ‘Mutluluklar’ şeklinde yorumlar yapmış oldu.

Özaslan’ın söz konusu bu paylaşımına kısa zaman içinde binlerce sayıda beğeni ile birlikte yorum gelmiş oldu. Diğer taraftan bu konu Twitter üzerinde de en fazla konuşulan konular arasına girmiş oldu. Kullanıcılar, Duygu Özaslan’ın evlilik teklifi almış olmasıyla alakalı pek çok farklı değerlendirmede bulunmuş oldu.