Kızı ile vermiş olduğu mayolu durumdaki pozlardan ötürü gazetecilerden Cengiz Semercioğlu’yla kavgalı olan modellerden Deniz Akkaya, 42. yaşını da çok cesur kıyafetle çekilmiş bir fotoğrafı ile kutlamış oldu.

Son zamanlar içerisinde yapmış olduğu sivri çıkışlardan dolayı çok sık bir şekilde gündeme gelmeye devam eden güzel modellerden Deniz Akkaya, tatil yapmaya devam ettiği Mikonos Adası içerisinden çok cesur bir fotoğraf paylaşımı yaptı.

Sporu yaşamından hiç bir şekilde eksik etmemekte bulunan Akkaya’nın fotoğrafını görmüş olan takipçileri ise ”Keşke bende o yaşlara geldiğimde bu şekilde olsam” ile birlikte ”Türkiye’nin en fazla etkileyen ve dişi bakışları bulunan manken unvanını hak eden tek bir kadın da sizsiniz bence.” benzerindeki pek çok yorumlar gerçekleştirildi.

Deniz Akkaya, sadece 3 gün öncesinde bağlanmış olduğu canlı yayın esnasında, kızının velayetini alabilmek amacıyla dava açmış durumdaki eski eşi Efe Önbilgin için de şu sözler ile sitem etmiş oldu; ”Çocuğumu falan istemekte olduğu yok, derdi sadece ve sadece beni rahatsız etmek” ifadeleriye konuşan eski manken; ”8 seneden beri ödemesi gerekli olan nafakanın 8 katını yurda rahat bir şekilde girebilmek amacıyla rüşvet vermekte. Bu şekilde bir baba da olmaz olsun…”