Çarşamba akşamında Arnavutköy içerisinde yer alan Rise n’Fall isimli mekanda yeni yaşını kutlamış olan oyunculardan Ezgi Mola’nın doğum günü partisi için ünlüler adeta akın etti.

Güzel oyunculardan biri olan Ezgi Mola, Çarşamba gecesinde 36. yaşını kutlamak amacıyla Arnavutköy’de yer alan Rise n’ Fall isimli mekanda gerçekleştirmiş olduğu partiye ilk başta yakın dostlarından Enis Arıkan olmak üzre Serenay Sarıkaya ile birlikte Bergüzar Korel ve Esra Erol benzerindeki ünlü isimler de katılım gerçekleştirdi. Mola, gerçekleştirilen özel bir partide, gece boyunca sahneden hiç bir şekilde inmeden şarkılar seslendirdi. Gecenin parlamış olan yıldızı da Halil Sezai’ye ait olan ‘İsyan’ isimli şarkısını seslendirmiş olan Serenay Sarıkaya oldu.

Kısa bir zaman öncesinde Engin Akyürek ile başrolde bulunduğu filmle izleyenlerin karşısına çıkmış olan Bergüzar Korel’de parti içerisinde yerini almış oldu. Korel, ekranlara dönüş yapıp yapmayacağı soruları üstüne; ”Dizi sektörü beni fazlasıyla yordu. Şimdi ise hem aileme zaman ayırıyorum hem ise dinleniyorum.” şeklindeki bir cevabı verdi.

Oyuncunun yakın dostlarından biri olan Enis Arıkan ise; ”Ne hediye aldınız?” şeklindeki soruya da ”Ezgi’ye sosyal medya üzerinde paylaşamayacak olduğu değerli bir hediye aldım. Bu sebepten dolayı size de bunu söyleyemem” ifadelerine yer verdi.