Yeni bölümleri ile birlikte BluTV üzerinde izleyicilerle buluşmaya başlayan ”Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi” isimli dizi, 25 Temmuz tarihi içerisinde paylaşılmış olan ilk bölümü sayesinde çok fazla ilgi görmüş oldu. Dizinin 1 Ağustos tarihi içerisinde paylaşılacak 2. bölümü içerisinde izleyicileri de Ezhel konusunda bir sürpriz beklemekte.

İnter Medya isimli şirketin yapımcılığını üstlenmiş olduğu, senaryo kısmının Ercan Mehmet Erdem’in kaleme almış olduğu ve yönetmen koltuğu içerisinde de Serdar Akar’ın yer aldığı, fenomen hale gelen dizinin 2. bölümü içinde Ezhel’e ait olan Killa Hakan ile Gringo’yla kaydetmiş olduğu yeni şarkılarından ”İlk Kural Saygı” isimli dizinin yeni bölümü içerisinde kullanıldı.

Başrolleri içerisinde bulunan Erdal Beşikçioğlu’nun yanında Canan Ergüder Ece ile birlikte Nejat İşler, İnanç Konukçu, Ege Aydan, Güven Kıraç, Berkan Şal, Ayça Eren, Eray Eserol, Kemal Burak Alper, Ahu Türkpençe, Rıdvan Aybars Düzey, Hüseyin Sevimli, Kadir Çelik, Gülşah Çomoğlu ve Nazlı Kar benzerindeki isimlerin rol almakta oldukları ”Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi” isimli dizinin meraklı bir şekilde beklenmekte bulunan 2. bölümü 1 Ağustos Perşembe gününde yalnızca BluTV içerisinde seyirci ile buluşmuş olacak.