Süper Lig 20. haftası içerisinde Göztepe’yle karşılaşmaya başlayacak durumdaki Denizlispor Kulübü, artık hızlı bir şekilde hazırlıklarına başlamış durumda. Yeni yapılmış olan transferlerden biri olan Syam Ben Youssef de takımla ilk antrenmanına çıkmış oldu.

Denizlispor Kulübü, Süper Lig’in 20. haftası içerisinde 3 Şubat Pazartesi tarihinde saatler 20:00’yi gösterirken Denizli Atatürk Stadı içerisinde oynayacak olduğu Göztepe maçının hazırlıkları için bu sabah yapmış olduğu antrenmanla başladı. Haluk Ulusoy Tesisleri içerisinde, Teknik Direktör görevinde bulunan Mehmet Özdilek yönetimi ile birlikte gerçekleştirilmiş olan söz konusu bu antrenman ortalama bir şekilde 1 saat devam etti. Isınma hareketleriyle beraber başlamış olan antrenman, koşu çalışmasıyla sona ermiş oldu.

Denizlispor Kulübünün yeni transferi olarak Syam Ben Youssef takımla beraber birinci antrenmanını gerçekleştirmiş oldu. Tedavisi halen sürdüğü konusunda açıklamalar yapılan Mustafa Yumlu takımdan ayrı bir şekilde çalışmaktayken, sakatlığı halen sürdüğü bilgisine ulaşılan Tolgahan Acar ile birlikte Hadi Sacko da bu çalışmalara hiç bir şekilde katılabilmiş değil.