Denizlispor Kulübü, Antalya ili içerisinde devam ettirdiği devre arası kamp çalışmalarını sona erdirerek Denizli iline dönüş gerçekleştiri.

İkinci yarı konusundaki hazırlıklar amacıyla tarihler 3 Ocak’ı gösterirken Antalya ilinde bir otel içerisinde toplanmış olan Denizlispor Kulübünün ekini, bugün yapmış olduğu en son çalımayla birlikte söz konusu bu özel kampı tamamlamış oldu. Kampın en son günü içerisinde TFF 1. Lig ekipleri arasında yer alan Balıkesirspor Kulübü ile planlanmış durumdaki hazırlık maçı, Balıkesirspor Kulübü ekibi tarafından iptal edilmiş oldu. Maçla ilgili iptal kararı çıkmasının hemen sonrasında ise takım Antalya ili içerisinde son bir defa daha idman çalışmalarını gerçekleştirdi. Denizlispor Kulübü’nün yeni transferi Muhammet Özkal ise antrenman ile ilgili çalışmalara katılmış durumdayken, Zakarya Bergdich ile birlikte Isaac Sackey sakatlıklarından dolayı takımdan ayrı bir şekilde çalışmış oldu.

Denizlispor Kulübü, Antalya ili içerisindeki çalışmalarının hemen sonrasında ise Denizli iline geri döndü. Takım sadece 1 gün izin gerçekleştirmesinin hemen sonrasında Pazar gününde de Haluk Ulusoy Tesisleri içerisinde, tarihler 16 Ocak Perşembe günün gösterirken Ziraat Türkiye Kupası kapsamında deplasmanda karşı karşıya geleceği Trabzonspor Kulübü ile gerçekleşecek maçın hazırlıklarına başlamış olacak.