Gazetecilerden Cengiz Semercioğlu, geçmiş olduğumuz gün paylaşılan yazısında ünlü mankenlerden biri olan Deniz Akkaya’nın, kızı ile bikinili bir şekilde objektiflerin karşısına geçmiş olmasına sert bir dille eleştirdi. Akkaya da kendisini eleştirmiş olan Semercioğlu’na sosyal medya hesabı üzerinden adeta ateş püskürmüş oldu.

Semercioğlu yazısı içerisinde; ”Bu kadarı da yeter artık Deniz” başlığına sahip yazısı içerisinde şu ifadelere açık bir şekilde yer vermiş oldu; ”Deniz Akkaya, 9 yaşında bulunan kızı Ayşe ile bir zamandır mayo ve bikinili çekilmiş pozlarını kotmakta sosyal medya hesabı üzerine… Anne ve kız bir bikini markasına özel olarak modellik yapmaktalar. O yaştaki bir tane çocuğun işi hiç bir şekilde bikini modelliği olamaz. Belki de Ayşe, 30 yaşına geldiğinde bir bilim insanı olduğu zaman bu fotoğrafları çektirdiğinden dolayı seni asla affetmiyor olacak.”

Semercioğlu’nun yazmış olduğu bu yazıya da, Deniz Akkaya’dan yanıt hiç bir şekilde gecikmedi. Sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapmış olan Akkaya şu ifadelere yer verdi; ”Fazlası ile yanlış bir taşa çarptın. Birde evladımı bahane edip. Yapmış olduğun rezillikleri, el altından almış olduğun rüşvetlerler Cihangir’de yan yana dizmiş olduğun evlerle birlikte sen de çocuklarına harika bir baba profilisin. Sen bu ülke içerisinde ahlaktan söz edecek en son insansın. İnsanlara ebeveynlik taslıyor olmak, saman altından ahlak dersi vermeyi istiyorsan ilk önce oralarda tertemiz bir şekilde olacaksın! Terbiyesiz kelimesi sana aslında o kadar çok yakışır bu vaziyette.”