Oynamış olduğu diziler ile kısa zaman içinde büyük bir hayran kitlesine sahip durumda bulunan Demet Özdemir’in son paylaşmış olduğu pozları adeta olay yaratmış oldu. Sütyensiz bir durumdaki pozlarını Instagram platformu üzerinden paylaşmış olan güzel oyuncu tekrardan magazin gündemini değiştirmeyi başarmış oldu.

Demet Özdemir’in sütyensiz bir durumdaki pozları sosyal medya platformlarını ayağa kaldırmış oldu. Göğüs ile birlikte bacak dekoltesine sahip bir kombin giymiş olan ünlü oyuncu, daha sadece bir dakika bile olmadan 20.000 taneye yakın beğeni almış oldu. Binlerce sayıda mesaj almış olan Özdemir’e iltifat yorumlarının yanında kalp ile birlikte ateş emojileri de yağmış oldu.

‘Aşk Taktikleri’ ismine sahip film için kameraların karşısına geçmiş olan ünlü oyuncu, güzelliğinin yanı sıra düzgün fiziğinden dolayı dikkat çekmiş oldu.

Özdemir, bir müddettir beraberliğinin devam ettiği Oğuzhan Koç’la arasının iyi olmadığı da ileri sürüldü. Daha sonrasında sosyal medya hesapları üzerinde çok sık bir şekilde fotoğraflarını paylaşmakta olan ikilinin, son dönemlerde paylaşım yapmıyor olması da dikkatleri çekmekte.