Doğduğun Ev Kaderindir isimli dizinin yıldızı olarak öne çıkan Demet Özdemir, ünlü şarkıcılardan Oğuzhan Koç ile yaşamakta olduğu aşkla magazin basınına gelmeyi de sürdürüyor. Oğuzhan Koç’un annesi olan Kıymet Yalçın Koç, oğlunun sevgilisi olarak öne çıkan Demet Özdemir’i Instagram hesabı üzerinden de takip etmeye başlamış oldu. Kıymet Hanım, ünlü durumda olan oyuncuyla ayrıca yemekte buluşmayı talep ediyor. Bu söz konusu gelişmelerin hemen sonrasında da çiftin evleniyor konusundaki dedikoduları da hızlı bir şekilde yayılmaya başlamış oldu.

Ünlü şarkıcılardan biri olan Oğuzhan Koç’un annesi Kıymet Yalçın Koç, oğlunun sevgilisi olarak basında sıkça yer alan Demet Özdemir’i Instagram hesabı üzerinden takip etmeye başlamış durumda. Özdemir ise hızlı bir şekilde müstakbel durumda bulunan kayınvalidesini takibe almış oldu.

Kıymet Hanım, ünlü durumda bulunan oyuncuyla yemekte buluşma konusunda da istekli. Şimdilik sadece sanal alem içerisinde tanışmış olan Kıymet Hanım ile beraber Özdemir’in, buluşmanın ardından aralarında yer alan ilişkinin hangi seviye taşınacak olduğu merak konusu olmuş durumdayken evlilik konusundaki dedikodular ise daha şimdiden yayılmaya başlamış oldu.