Koronavirüs ile alakalı stresten ötürü çok uzun bir zamandan beri sahnelere çıkamamakta olan şarkıcı Davut Güloğlu, günlerini çok daha rahat ve çalışarak geçirme amacıyla memleketi Rize iline gitmiş durumda. Stresten çok uzak bir yaşam talep eden şarkıcı, bahçesi içerisinde çay toplayıp zaman geçirmekte.

Nurcanım adlı albüm yanı sıra Katula Katula adlı albüm ile birlikte Dur Orda Dur adlı albüm, Kopalım Bari adlı albüm ve en son Hayat Devam Ediyor adlı albümle tanınırlık elde eden Güloğlu, İstanbul ilinin yoğunluğundan kaçarak gelmiş olduğu köyünde, tavuklarıyla biraz ilgilenip, üne sahip Anzer balının yanında organik beslenmeye de dikkat etmekte. Yürüyüş yapmakta olduğu yeşil doğa içerisinde enerji depolamakta olduğunu ifade eden ünlü şarkıcı, yeni çalışmasıyla ilgili olarak huzur bulmakta olduğunu ifade ettiği köyünde, klip çekmeye de hazırlanmakta.

Köyünün, kendisi için hem keyif hem ise huzur vermekte olduğunu ifade eden Davut Güloğlu çocukluk dönemlerinde de olduğu gibi o tadla beraber o havayı teneffüs ettiğini ve o mutluluğu yaşayarak enerji alıp stres attığını açık bir şekilde ifade etti.