Netflix platformunun, çekimleri Haziran ayı içerisinde başlayacak olduğu açıklanan aksiyon dizisiyle alakalı anlaşma sağlamış olan başarılı oyunculardan Kenan İmirzalıoğlu’nun partneri ile ilgili Cansu Dere ismi ortaya atılmış bir durumda

Netflix platformu tarafından hazırlanan ve çekimleri Haziran ayı içerisinde başlayacak olduğu konusunda açıklamalar yapılan aksiyon dizisinde anlaşmasını tamamayan Kenan İmirzalıoğlu’nun partneri Cansu Dere mi olacak?

Hakan: Muhafız isimli dizinin başarısı ile birlikte Türkiye içerisinde daha yeni projeler yapabilmek amacıyla hazırlıklara başlamış olan Netflix platformu, 2 tane daha yeni dizinin müjdesini açıklamıştı. Bunlardan bir tanesi başrollerinde Beren Saat’in yer aldığı, Göbeklitepe içerisinde çekilmesi konusunda planlar yapılan fantastik bir dizi idi. Bir başkası da çekimleri Haziran ayı içerisinde başlayacak olduğu açıklanan bir aksiyon dizisiydi. Bu aksiyon dizisinin başrolü ile ilgili olarak Kenan İmirzalıoğlu’yla anlaşma yapılmıştı. Bugün ise çok daha bomba bir iddia ortaya çıktı. İddialara bakılır ise Netflix platformunun yeni dizisi içerisinde Kenan İmirzalıoğlu’nun partneri olarak Cansu Dere yer alacak. Yayınlanmış olduğu dönem içerisinde fırtınalar estirmeyi başaran Ezel isimli diziden sonra iddialara bakılırsa yeni Netflix dizisi içerisinde ilk defa bir araya gelecekleri açıklanan Cansu Dere ile birlikte Kenan İmirzalıoğlu’nun hayranları ise daha şimdiden çok fazla heyecanlanmış bir durumda.