Kendisi gibi oyunculuk yapmaya devam eden Bülent Şakrak’la çok mutlu bir evlilik sürdürmeye devam eden ve sosyal medyada yaptıkları paylaşımlarla çok sık bir şekilde gündeme gelmekte olan Ceyda Düvenci, eşi ve çocuklarıyla birlikte Bodrum kentindeki tatiline devam etmekte. Aşka gelmiş olan Düvenci, eşi Bülent Şakrak’ı öpücüklere boğmaktayken bu anlarda da objektiflere yakalanmış oldu.

2015 senesi içerisinde nikah masasına oturmuş olan Bülent Şakrak ile birlikte Ceyda Düvenci çifti şu zamanlarda ise çocuklarıyla beraber Bodrum kentinde tatilin tadını çıkartmaya devam ediyor. Ailece Bodrum kentine tatil yapmaya gitmiş olan ünlü çift, geçmiş olduğumuz gün Yalıkavak’ta sarmaş dolaş bir şekilde objektiflere yakalandı.

Milliyet’in yapmış olduğu haberine bakılırsa, Bülent Şakrak öğle saatlerine doğru plaja inmiş oldu. Şakrak’ı görmüş olan Ceyda Düvenci, şezlongtan kalkıp yanına gitmiş olduğu eşini de adeta öpücüklere boğmuş oldu.

Çocukları ile birlikte plaj içerisinde eğlenceli anlar geçirmiş olan Düvenci, oğlu Okan Ali Şakrak’ın su tabancasını kullanarak oynamakta olduğu anları da sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı. Şakrak, çocuklar ile şakalaşıp oyun oynarken Düvenci ise onları izledi.

Diğer taraftan ise Ceyda Güvenci ile birlikte eşi Bülent Şakrak, ardımızda bırakmış olduğumuz günlerde Gümbet kentinde bir otelde objektiflere yansımış idi. Düvenci, yakın dostlarından olan Tanem Sivar ile birlikte eşi Edhem Dirvana’yla beraber oturup saatlerce muhabbet etmiş çocukları da görevli olan bakıcının gözetiminde oyun oynamaya devam etmişti.