Bir zamanların popüler müzik grubu olarak öne çıkan ”Hepsi” grubunun üyeleri arasında yer alan Cemre Kemer, anne olmuş durumda. Doğumun ardından eşi ve bebeği ile birlikte aile pozunu paylaşmış olan Cemre Kemer, kızına ise Karla ismini verdi.

2020 senesinin Aralık ayında Emre Medina’yla dünya evine girmiş olan Cemre Kemer, annelik sevinci yaşamış oldu. Kemer, ilk bebeğini geçmiş olduğumuz günlerde kucağına almış oldu. 36 yaşında bulunan Kemer, doğumun ardından Emre Medina ve kızı ile birlikte mutluluk pozu vermiş oldu. Pozu aktif bir şekilde kullanmakta olduğu Instagram hesabı üzerinden paylaşan Cemre Kemer, kızına ”Karla” ismini vermiş oldu. Karla adının kökeni ise Almancadır. Karla, özgür bir durumda ve güçlü anlamına gelmektedir.

Eşiyle beraber boğaza sıfır durumda bulunan bir evde yaşamını sürdüren Cemre Kemer, ardımızda bırakmış olduğumuz aylarda bebeğini çok daha rahat ve büyük bir evde büyütme amacıyla taşınmıştı. Evinin manzarasından dolayı gündem olan ve taşındığından dolayı da eleştirilmiş olan Kemer, ‘Gitmeye hiç bir şekilde niyetim bulunmuyordu. Bebek odası yapabilme amacıyla taşınıyoruz. Bir de burası fazlasıyla çok merdivenli. Altı senelik taşınmaktayız. Daha sonrasında ise geri döneceğiz’ ifadelerine yer vermişti.