Cem Yılmaz ile birlikte Defne Samyeli çifti Bodrum ilçesinde tatil yapmaya devam ediyor. Çift geçtiğimiz günlerde Ege koyları üzerinde bir tekne turu gerçekleştirmişti. Tekneleri ile beraber koy koy dolaşmaya devam eden sevgililerin son durakları ise Bodrum oldu.

İskender Paydaş’ın eşliği ile ara sıra sahne almaya devam eden Defne Samyeli ile birlikte Cem Yılmaz bir şarkı söyledi. Defne Samyeli Teoman’ın söylemekte olduğu ”uykusuz her gece” isimli şarkı ile çok büyük bir alkış alır iken Cem Yılmaz ise, ”kandırdım” ile birlikte ”şımarık” isimli şarkıları ile dinleyicilere unutması zor anlar yaşatmış oldu.

Cem Yılmaz, Tarkan’a ait olan ”Şımarık” isimli şarkıyı İskender Paydaş ile birlikte orkestrasının eşliğinde yorumladı. Ünlü durumdaki komedyenin şarkı içerisinde bulunan ”Kucağına düştüm yavru” şeklindeki bölümü bastıra bastıra söylemiş olması ve sonrasında ise gülmesi çok fazla dikkat çekmiş oldu.

Diğer taraftan ise sevgilisi olan Defne Samyeli’yi bir an bile olsun yalnız bırakmamakta olan ünlü ve başarılı durumdaki komedyen Samyeli’nin sahnesi üzerinde usta sanatçılardan bir olan Ercan Saatçi’yle bateri çalıp sevgilisine eşlik etmiş oldu.