Ünlü modellerden biri olan Cansu Taşkın geçmiş olduğumuz günlerde bir AVM’de objektiflere yakalandı. Kameralara tamamen hazırlıksız bir şekilde yakalanmış olan Taşkın’ın makyajsız durumunu görmüş olanlar gözlerine inanmakta zorlandı.

Instagram platformunun en çok beğenilmekte olan modelleri arasında gösterilmeye başlanan Cansu Taşkın’ı hiç bir şekilde böyle görmedinize eminiz. Ardımızda bırakmış olduğumuz gün Florya’da objektiflere yakalandı. Alışveriş turunun ardından muhabirlere poz vermiş olan manken, gazeteciler ile ayaküstü bir şekilde muhabbet etmeyi de ihmal etmiş değil.

Taşkın, ‘Merhabalar arkadaşlar tatilden yeni döndüm. Eksiklerim mevcut durumdaydı, onları tamamladım. Bu esnada beni de makyajsız bir şekilde yakaladınız.’ ifadelerine yer verdi.

Modelin makyajsız durumda bulunan hali de sosyal medya platformlarına damgasını vurmuş oldu. Pek çok kullanıcı Taşkın’ı böyle tanıyamayacaklarını dile getirmiş oldu. Cansu Taşkın, bir zamanlar futbolculardan Cristiano Ronaldo’yla mesajlaşmış olduğu yönündeki haberlerden dolayı çok sık bir şekilde gündeme gelmiş idi. Kusursuz durumda bulunan fiziğiyle yapmış olduğu paylaşımlar binlerce sayıda beğeni almış bulunan Cansu Taşkın sosyal medya üzerinde her geçmiş olduğumuz gün ününe ün katmaya devam ediyor. Cansu Taşkın’ın çok iddialı durumda bulunan paylaşımları da binlerce beğeni almakta.

Diğer taraftan 29 yaşında bulunan model hakkında çıkmış olan haberleri bu paylaşım ile birlikte tiye almış oldu.