Denizli Büyükşehir Belediyesinin Konservatuarında Çocuk Korosu’nun üyeleri, Denizli Huzurevi’ne bir ziyarette bulunarak burada kalmakta olan yaşlılarla bir araya gelmiş oldu. Çocuk Korosunun Koro Şefi görevinde bulunan Ahmet Algün eşliğinde gerçekleşmiş olan ziyaret kapsamında çok duyarlı bir davranış sergilemiş olan çocuklar yaşlıların ellerini öperek hal hatır sormuş oldu. Yaklaşık olarak 60 tane koro üyesinin katılmış olduğu ziyaret esnasında mini bir konser vermiş çocuklar huzurevinin sakinlerine unutamayacak oldukları bir gün yaşatmış oldu. Huzurevi sakinlerinden bazılarının oynayıp
şarkılara eşlik edip katılmış olduğu etkinlik takdir ile karşılandı. Denizli Büyükşehir Belediyesinin Konservatuarında Çocuk Korosunun Koro Şefi görevinde bulunan Ahmet Algün, koronun üyeleriyle beraber Denizli Huzurevi’ne ziyarette bulunarak büyüklerin ellerini öptü ve hatırlarını sormuş olduklarını anlattı.

Koronun Şefi görevine bulunan Algün, ”Büyükşehir Çocuk Korosu şeklinde yaşlılarımıza güzel bir gün geçirtmeyi istedik. Özellikle de geçmişimizden izler taşımakta olan türküleri çalarak söyledik. Büyüklerimizin ise fazlasıyla hoşuna gitti. Öte yandan çocuklarımız ise Denizli Huzurevi’ne bir ziyaret gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşamış oldu. Denizli Büyükşehir Belediyesinin Çocuk Korosu şeklinde çalışmalarımız aralıksız olarak sürecek. Bizlerden desteklerini hiç bir şekilde esirgememiş olan Büyükşehir Belediye Başkanımız görevindeki Osman Zolan’a da çok teşekkür etmekteyim.” ifadelerine yer verdi.