Kendisi gibi oyuncu eşi Fahriye Evcen ve oğlu Karan’la beraber tatil yapmaya devam eden Burak Özçivit, evinin havuzuna girdiği esnada objektiflere yakalandı. Kaslı vücudundan dolayı senelere damgasını burmuş olan Burak Özçivit’in eski halinden hiç bir eser kalmadığını görmüş olanlar da şaşkınlığını kesinlikle gizleyemedi.

Başarılı oyunculardan biri olan Burak Özçivit, Fahriye Evcen ve oğlu ile birlikte çıkmış olduğu Bodrum tatiline halen devam etmekte. Gümüşlük içerisinde bir evi bulunan ünlü çift, ardımızda bırakmış olduğumuz günlerde de ailelerini misafir etmiş oldu. Yorgunluğunu atma maksadıyla havuza girmiş olan Burak Özçivit’in en son hali de çok fazla dikkat çekmiş oldu.

Posta gazetesinde yer almış olan habere bakılırsa, 2005 senesi içerisinde Best Model birincisi seçilmiş olan ve senelerden beri oyunculuğunun yanında kaslı vücudundan dolayı da isminden söz ettirmeyi başaran Burak Özçivit’in o halinden hiç bir şekilde eser kalmış değil. Kilo almaya başlayan Burak Özçivit’in göbeğini görmüş olanlar da ‘Eski halinden hiç bir eser kalmamış’ şeklinde yorumlar yazdı.

2 yaşına giren Karan isminde bir oğlu bulunan Burak Özçivit ile birlikte Fahriye Evcen çifti, çocuklarının güvenliği için bahçede yer alan havuzun etrafını da filelerle kapattırmış durumda.