Serdar Ortaç kaza geçirdiğinden dolayı uzun bir zamandan beri Amerika içerisinde bulunan eşi Chloe Loughnan Ortaç’a  en sonunda kavuşmuş oldu. Önceki gün Sarıyer ilçesinde yer alan bir alışveriş merkezinde objektiflere yakalanan çiftten Chloe, haklarında çıkmış olan boşanmayla alakalı haberleri de yalanladı.

Yaklaşık olarak 4 saat boyunca bir mekanda yemek yemiş olan ünlü çift, mekandan çıkarken Kanal D muhabirinin sormuş olduğu soruları cevapladı. Erkek kardeşinin halen yoğun bakım içerisinde tedavi görmesinden ötürü çok üzgün durumda bulunan Serdar Ortaç; ”Mutlu bir haldeyim arkadaşlar, karım sağsalim bir şekilde geldi. Ancak benim şansızlığım ise kardeşim Serkan rahatsız bir durumda ve hala hastanede. Kötü durumdaki günler var ancak karım çok iyi Allah’a şükür. Hanımım fazlasıyla ucuz atlattı ve artık daha iyi şükürler olsun. Allah beni çok seviyor” ifadelerine yer verdi.

Uzun bir zamandan beri geçirmiş olduğu kaza sebebiyle Amerika’da bulunan ve bu süreç içerisinde Ortaç ile ayrılacak oldukları yönünde çıkmış olan haberlere de sitemde bulunan Chloe Loughnan; ”Ben bu durumdan artık fazlasıyla sıkıldım. 7 seneden beri buradayım ve sürekli olarak ayrılık konuşulmakta. Kısaca söylemek gerekirse boşanmıyoruz” ifadelerine yer verdi.

Sağlık durumuyla alakalı olarakta bir açıklama yapmış olan Chloe Loughnan Ortaç, durumu ile alakalı olarak; ”%80 oranında iyileştim. Geldim ve artık eşimin yanındayım. Ben kazada adeta ölmek üzereydim, kocamın Amerika’ya beni ziyaret içinde gelmediğinden dolayı ona kırgın olduğum haberleri de gerçek değil. Benim tüm vücudum kırılmıştı. Süreyya Yalçın ise benim fazlasıyla yakın bir arkadaşım. Ona daimi olarak bir şükran duyacağım. Sürekli olarak yanımdaydı” ifadeleri ile konuştu.