Eşi olan Beren Saat’ten boşanacak olduğu konuşulmaya başlanan Kenan Doğulu bu konuyla alakalı olarak konuştu. Doğulu konuşması içerisinde; ”Sizler benim tarzımı çok iyi bir şekilde biliyorsunuz, o sebepten dolayı da bu özel durumdaki konuları bu kadar basit bir durumdaymış gibi konuşmayı hiç bir şekilde tercih etmeyeceğim” şeklinde ifade etti.

Kenan Doğulu, Bebek Şenliği esnasında sahneye çıkarak konser alanındakileri eğlendirdi. Şarkıcı konserden hemen sonra gazetecilerin sormuş olduğu soruları cevapladı. Eşi olan Beren Saat’in yaşamını yitiren eski sevgilisiyle alakalı yapmış olduğu paylaşımdan hemen sonra boşanacak oldukları haberleriyle gündemden bir türlü düşmeyen Kenan Doğulu, konu ile alakalı olarakta bir açıklama gerçekleştirdi

Başarılı sanatçı, son dönemler içerisinde eşi Beren Saat ile sürekli olarak çıkmakta olan boşanma haberleriyle ilgili bir şekilde, “Sizler benim tarzımı çok iyi bir şekilde biliyorsunuz, o sebepten dolayı da bu özel durumdaki konuları bu kadar basit bir durumdaymış gibi konuşmayı hiç bir şekilde tercih etmeyeceğim” şeklinde ifade etti.

Geçmiş olduğumuz haftalar içerisinde Kenan Doğulu’nun eşi Beren Saat’i aldatmış olduğu şeklinde çeşitli iddialar da ortaya atılmıştı. Bahsi geçen bu iddianın kaynağı şeklinde de Beren Saat’in paylaşımı üzerinde bulunan ihanet iması gösterilmiş idi.