26 yaşında bulunan İngiliz kadın oyunculardan biri olan Charlotte Kirk’in 2013 senesinde çok büyük bir rol almak amacıyla film firmasından 54 yaşında bulunan Kevin Tsujihara ile ilişkiye girmiş olduğuna yönelik mesajlar ortaya çıkmış durumda.

İkilinin ortaya çıkmış olan mesajlarında da ”Bana filmler içerisinde büyük rol verecek olduğunu söyledin ancak ilişkiden sonra benimle hiç bir şekilde ilgilenmedin” ifadelerine yer verilmiş.

Güzel durumdaki oyunculardan Charlotte Kirk ile bir tane film firmasında şef pozisyonunda çalışmakta olan Kevin Tsujihara’nın mesajları İngiliz basını üzerinde çok büyük bir yankı uyandırmış oldu. Mesaj içerisinde Kirk, Kevine’e açıkça ”Otel içerisinde ilişkiye girmiş olduğumuz esnada bana filmlerde çok büyük rol verecek olduğunu söyledin ancak ilişki bittikten sonra benimle hiç bir şekilde ilgilenmemen kendimi kullanılmış gibi hissetmeme neden oldu. Söz vermiş olduğun gibi bana yardımcı olacak mısın?” şeklinde mesaj yer alıyor..

21 yaşında iken bir arkadaşı aracılığıyla Kevin ile tanışmış olan Kirk, The Sun isimli gazeteye yapmış olduğu açıklama içerisinde, skandalla alakalı olarak bir kaç gün içerisinde bir açıklama yapacak olduğunu, hakkında çıkmış olan cinsel ilişkiyle ilgili iddialarını da kabul etmeyerek Kevin ile hiçbir biçimde ilişki yaşamamış olduğunu ifade etti.