İstanbul ilini terk ederek Bodrum ilçesine yerleşmiş olan ünlüler kervanına Türk pop müziğinin en önemli isimlerinden biri olan Hakan Altun’da katılmış oldu. Altun, bu çok önemli haberi konsere başlamadan çok kısa zaman önce basın mensupları ile paylaştı.

Bodrum antik tiyatro içerisinde ilk defa konser vermiş olan Hakan Altun, Bodrum ilçesine yerleşmiş olduğu konusunda bir açıklama yaptı. Binlerce sayıdaki insanı coşturmuş olan Hakan Altun konserini de yaklaşık olarak 1 saat daha uzatmış oldu.

Bodrum ilçesinin tarihi mekanları arasında yer alan Antik tiyatro içerisinde konser vermiş olan Hakan Altun binlerce sayıdaki insanı da coşturdu. Saatler önce Antik tiyatronun önüne gelmiş olan Hakan Altun hayranları metreler boyunca kuyruk oluşturmuş oldu. Yaklaşık olarak 3.000 kişinin gelmiş olduğu bu konser esnasında Hakan Altun en fazla sevilen şarkılarını da sevenlerine özel olarak seslendirmiş oldu. Altun konseri esnasında bazı zamanlerde izleyenlere espriler yapmayı da hiç bir şekilde ihmal etmedi. Duygusal durumdaki şarkıların yanında hareketli durumaki parçalara da geniş bir şekilde yer vermiş olan Altun pek çok şarkısını da konser alanında yer alan hayranları ile birlikte söyledi.

Konserden hemen önce basın mensuplarına özel bir şekilde açıklama yapmış olan Altun, Bodrum ilçesine taşınmış olduğunu ve burda fazlasıyla mutlu bir durumda olduğunu da açık bir şekilde ifade etmiş oldu.