Berkay Şahin kendisinin paylaşmış olduğu bir fotoğrafa yorum yazan takipçisine ağır ifadeler kullanmış olmasından dolayı başına dert açmış durumda. Ünlü olan şarkıcının ‘Hakaret’ ile birlikte ‘Tehdit’ suçu sebebiyle 4 sene 4 aya kadar hapsi talep edildi.

Berkay Şahin’in bir tane takipçisine sosyal medya üzerinden atmış olduğu mesajdan dolayı başı derde girmiş oldu. Paylaşımına yorumda bulunan Burak Ş’ye ‘O kadar sallamak kolay klavyenin başından. Olur da denk gelebilirsek … seni nasıl oturttuğumu görürsün’ ifadeleriyle karşılık vermiş olan ünlü durumdaki şarkıcının ‘Hakaret’ ile ‘Tehdit’ suçu sebebiyle 4 sene 4 aya kadar hapsi talep edildi.

Instagram platformunun üstünden bir fotoğraf paylaşımında bulunan şarkıcı, gönderisinin altına yorumda bulunan Burak Ş’nin yazmış olduklarına çok fazla kızdı, kendisine direkt mesaj göndererek hakaret ile birlikte tehdit yağdırdı. Takipçi de şarkıcıdan gelmiş olan bu karşı yanıtla beraber soluğu savcılıkta almış idi.

Takipçisinin şikayette bulunmasının ardından hakkında soruşturma başlatılmış olan ünlü şarkıcı, avukatı Ayşegül Mermer’le beraber ifade vermiş oldu. ‘Kendisini hiç bir şekilde tanımıyorum. Ailemle paylaştığım fotoğrafımın altına hakaret içerikli yorum yapınca kızgınlıkla yazmış bulundum. Ben de kendisinden şikayetçi olacağım’ ifadelerine yer verdi ve suç işlemek istemediğini ifade etti.