Ünlü oyunculardan Eser Yenenler’in eşi Berfu Yenenler, bikinili fotoğrafının altına ‘Meme sorunsalı’ şeklinde bir yorum yazan takipçilerine yanıt vermiş oldu. Gelmiş olan yorumları Instagram hesabında yer alan hikaye kısmından paylaşmış olan Yenenler, ‘İki tane çocuk doğurdum ve onları emzirdim. Küçük memelerimle de fazlasıyla mutluyum’ şeklinde yanıt vermiş oldu.

Şu zamanlarda Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 adlı programda sunuculuk yapmaya devam eden Eser Yenenler, eşi Berfu Yenenler ile birlikte çocuklarıyla tatile çıkmış oldu. Sosyal medya hesaplarını çok aktif bir şekilde kullanmakta olan Berfu Yenenler de bikinili durumda olan pozlarını takipçilerinin beğenisine sunmuş oldu.

Instagram üzerinde 1 milyon tane takipçisi mevcut olan Berfu Yenenler’in bikinili pozunu görmüş durumdaki pek çok takipçisi ‘Meme sorunsalı’ şeklinde yorum yapmış oldu. Göğüsleri ufak bulunduğundan dolayı yorum yağmuruna tutulmuş olan Yenenler de Instagram hesabının hikaye bölümünden bir yanıt verip ‘Tekrar harika bir yorum. İki çocuk doğurdum ve emzirdim. Küçük memelerimle de fazlasıyla mutluyum. Meme bunlar küçük de olur büyük de. Sarkabilir, sarkmayadabilir! Umuyorum ki bir gün başkalarının memelerinden niçin mutsuz olduğunuzun nedenini çözersiniz’ ifadelerine yer verdi.