33 yaşında olan vücut geliştirme sporcularından Nathan Meads, Brad Pitt’e çok fazla benzediğinden dolayı Pitt hayranlarının çok yoğun bir şekilde ilgisi ile karşı karşıya bir durumda.

Dışarı çıktığı zaman bütün insanların kendisini Pitt zannettiğini açık bir şekilde anlatmış olan Meads, 2 tane çocuğunun annesi olan sevgilisini dahi bu sıra dışı benzerlikten dolayı kaybetmiş olduğunu ifade ediyor.

Kadınların çok yoğun bir durumdaki ilgisine öfkelenmiş olan kız arkadaşından ayrılmak mecburiyetinde kalmış olan Meads’e bakılır ise, kendisi de hiç bir şekilde Brad Pitt’e benzememekte.

İnsanların kendini gördüğü zaman sürekli olarak fotoğraf ile birlikte imza amacıyla durdurmalarının yanında, çok fazla sayıda kişinin sosyal medya hesabı üzerinden kendisine mesaj yollamakta olduğunu ifade eden Meads, yoğun ilgiden ötürü alışverişe dahi çıkamamakta. Şu anda ilişki yaşamakta olduğu kız arkadaşının ilk dönemlerde ilişki konusunda tereddüt etmiş olduğunu ancak bu duruma alıştığından dolayı bir sorun çıkartmamakta olduğunu da açık bir şekilde anlattı.

İnsanların bu yoğun bir durumdaki ilgisinin kendisini rahatsız edip etmemekte olduğuyla alakalı kendisine yöneltilen soruya cevap olarak; ”’İnsanların yüzünde yer alan gülümsemeye neden olmak, beni de çok fazla mutlu etmekte” ifadelerine yer verip ilgiden mutlu bir durumda olduğunu da ifade etti.