Efsane hale gelen dizilerden Behzat Ç. yeni bölümleri çekilerek sevenleriyle buluşmak için gün saymaya başladı. 25 Temmuz tarihi içerisinde yayınlanacağı açıklanan diziden bir tane de önizleme videosu paylaşılmış oldu. Video içerisinde Melih Gökçek ile alakalı ayrıntı da dikkatleri çekmiş oldu.

3 sezon süresince izleyenleri adeta ekran başına kilitlemiş olan ve 6 yıl öncesinde de ekranlara veda etmiş olan fenomen dizilerden Behzat Ç., bu defa da BluTV isimli platformun özel yapımı şeklinde geri dönmüş olacak. 25 Temmuz tarihi içerisinde yeni bölümleri ile ekrana geleceği açıklanan dizi ile alakalı ön izleme videosunun paylaşımı yapıldı.

Dönüşü çok büyük bir heyecan ile birlikte merak yaratmış olan söz konusu bu dizinin paylaşılan videosunda da bir dönemler Ankara Büyükşehir Belediyesinin Başkanlığı’nı yapmış olan Melih Gökçek’in ismi anılması dikkatlerden kaçmadı; ”’Melih Gökçek bile gitti… Bir tek Gençler, o ise düştü ve çıktı.”

Kadrosu tamamen yenilenmiş olan efsane polisiye dizilerden Behzat Ç. televizyon kanalları üzerinde yayınlanmakta olduğu günlerde, mevcut durumdaki Türkiye gündemine yönelik yapmış olduğu göndermelerden dolayı da dikkat çekmekteydi.