Öz Orman-İş Sendikasının Genel Başkanı ve aynı zamanda Hak-İş Konfederasyonu’nun Genel Başkan Yardımcısı görevinde bulunan Settar Aslan, Denizli Büyükşehir Belediyesinin Başkanı görevinde bulunan Osman Zolan’a özel bir ziyarette bulundu.

Denizli Büyükşehir Belediyesinin Başkanı görevinde bulunan Osman Zolan, Öz Orman-İş Sendikasının Genel Başkanı görevinde bulunan Settar Aslan’ı makamında kabul etti. Ziyaret içinse, Öz Orman-İş Sendikasının Genel Başkanı ve aynı zamanda Hak-İş Konfederasyonunun Genel Başkan Yardımcısı görevinde bulunan Settar Aslan’ın ile birlikte Büyükşehir Belediyesinin Genel Sekreteri görevinde bulunan Mustafa Ünal ve Öz Orman-İş Sendikasının Denizli İl Temsilcisi görevinde bulunan Halil Turan katılım gerçekleştirdi.

Denizli Büyükşehir Belediyesinin Başkanı görevinde bulunan Osman Zolan’a çalışmaları konusunda başarılar dileğinde bulunan Öz Orman-İş Sendikasının Genel Başkanı görevinde bulunan Aslan, kabul amacı ile de teşekkürlerini iletmiş oldu. Başkan görevinde bulunan Osman Zolan’da, ziyaretten duymuş olduğu memnuniyeti açık bir şekilde dile getirip, Denizli ili için gece ve de gündüz çalışmaya hiç bir şekilde ara vermeden devam etmekte olduklarını ifade etti. Başkan görevine bulunan Osman Zolan açıklamasında; ”Birlik ile birlikte beraberlik içerisinde milletimize gece ve gündüz hizmet etmeyi sürdürüyoruz. Ortak durumdaki Sevdamız ise Denizli ilimiz. Bu sevdamızın uğruna gece ve gündüz koşmaktayız, koşmaya da hiç bir şekilde ara vermeden devam edeceğiz inşallah. Kazanan Denizli ilimizle birlikte vatandaşlarımız olacak.” ifadelerine yer verdi.