Yayın yaşamına yeni başlamış olan TV100 kanalında magazin sunuculuğunu üstlenmiş olan Mehmet Ali Erbil’in kızı Yasmin Erbil babasıyla alakalı çok samimi açıklamalar gerçekleştirdi

Posta gazetesine konuşmuş olan Yasmin Erbil, 8 aydan beri yoğun bakım içerisinde tedavi görmeye devam eden babası Mehmet Ali Erbil’in özel yaşamının, kendisinde tam olarak nasıl bir etki bırakmış olduğunu da teker teker anlattı.

Niçin fazlasıyla güvensiz bir durumda olduğu konusunda soru sorulmuş olan Yasmin Erbil buna; ”Babamdan ötürü bu şekilde tabii ki de. Çocukluğumdan bu yana babamın evi içerisinde fazla şey gördüm, fazla şey yaşamış oldum. Ondan dolayı da biraz hızlı büyüdüm. Yalnızca ikili ilişkilerde değil arkadaşlarıma da kolay bir şekilde güvenmem” şeklinde bir yanıt verdi.

Yasmin Erbil daha sonrasında babasının kendinden daha ufak kadınlarla olmasına da ”Fazlasıyla rahatsız olmaktayım. O denli rahatsız olmaktayım ki belki gün gelecek yaşam bana bu durumun bir karmasını yaşatmış olacak, onu da hiç bir şekilde bilememekteyim. Belki ilerleyen dönemde kendimden daha büyük yaşta veya küçük yaştaki birine aşık olacağım. Gerçekten inanıyorum bu şekilde şeylere de. Ancak fazlasıyla ayıp gelmekte yine de bu denli açık bir şekilde yaşaması. Ben çok fazla isterdim aslında babamın zaaflarını kontrol edebilecek olmasını ancak edemiyor. Adam o denli samimi ve o kadar filtresiz bir durumdaki samimiyetinden ölecek yani.” şeklindeki açıklaması ile çok fazla şaşırtmış oldu.