Avusturya asıllı şovmenlerden Peter Alexander’in Antalya ilinin Serik ilçesi içerisinde yaşamını sürdüren oğlu Michael Neumayer, evindeyken ölü bir şekilde bulundu.

Serik ilçesinde yer alan Belek turizm merkezi içerisinde yaşamını devam ettiren Avusturya asıllı şovmen Peter Alexander’in 56 yaşında bulunan oğlu Michael Neumayer, evinde ölü bir şekilde bulundu.

Alınmış olan bilgiye bakılır ise kız arkadaşı, Neumayer’i, Belek’te yer alan evinde hareketsiz bir durumda bulup hemen sağlık ekipleri ile birlikte polise ihbara bulundu. Olayın yaşanmış olduğu yere gelen sağlık ekipleri, Neumayer’in yaşamını yitirmiş olduğunu tespit etti. Neumayer’in cansız bedeni ise, otopsi yapılmak amacıyla Antalya Adli Tıp Kurumunun morguna götürüldü. Michael Neumayer’in geçmiş olduğumuz pazar gününde beyin kanaması şüphesi ile Antalya ili içerisinde özel bir hastanede tedavi altına alınmış olduğu, fakat daha sonrasında ise kendi isteğiyle hastaneden ayrılmış olduğu da açıkça ifade edildi.

Michael Neumayer, tam ismi Peter Alexander Ferdinand Maximilian Neumayer olarak bilinen Avusturya asıllı ünlü performans sanatçısı, aktör ve de şovmenin oğlu idi. Peter Alexander, aynı zamanda arasında Kont Bobby’nin de yer almakta olduğu çok fazla sayıdaki filmde rol almıştı. Bir dönemlerde şarkıcılık da yapmakta bulunan Peter Alexander, 12 Şubat 2011 senesi içerisinde Viyana’da yaşamını yitirmişti.