Ünlü modellerden biri olan Didem Soydan, usta sanatçılardan Selam Şahin’in oğlu ile aşk yaşamaya başlamış bir durumda. İkiliyi tanıştırmış olanda bir dönemlerde Lider Şahin ile aşk yaşamış olan İrem Derici olması herkesin kafasını çok fazla karıştırdı.

Snob Magazin tarafından yapılmış olan habere bakılırsa; en son uzun bir zaman boyunca şarkıcılardan İrem Derici’yle aşk yaşamış olan Lider Şahin, gönlünü şimdiler de Didem Soydan’a kaptırmış durumda. Didem Soydan ise, geçmiş olduğumuz hafta içerisinde tatilinin bir kısmında sevgilisi Lider Şahin’in ortağı bulunduğu Çeşme’de yer alan mekana gitmiş oldu. Soydan’ın burda da Şahin’e destek olabilmek amacıyla sosyal medya hesabı üzerinden mekan adını etiketleyip paylaşımlar gerçekleştirdi.

Lider Şahin ve de Didem Soydan’ın geçmiş olduğumuz cumartesi gününde Çeşme’de yer alan bir mekan içerisinde de eğlenmiş oldukları ileri sürüldü. İkilinin yeni başlamış olan beraberliklerinde en fazla dikkat çekmiş olan ayrıntı da Soydan ile Şahin’i İrem Derici’nin sevgili olduğu dönemde tanıştırmış olması.

İrem Derici ile birlikte Lider Şahin, 1 sene süren bir aşk yaşamıştı fakat 2017 senesi içerisinde ilişkilerini sona erdirme kararı almıştı. Şahin, vermiş olduğu kilolardan ötürü uzun bir zaman boyunca hastane içerisinde tedavi görmüş olan İrem Derici’yi hiç bir şekilde yalnız bırakmamış günler boyunca da hastanede kalmış idi.