Aşkın Kıyameti isimli filmde rol alan Pınar Deniz ve kendinden on yaş büyük olan Yiğit Kirazcı’nın arkadaşlıkları aşka döndü. İlişkilerini magazin basınından uzak tutma konusunda isteği bulunan çift, çıkmış oldukları tatilde ise öpüşürken objektiflere yakalandı.

Son günler içerisinde ismi aşk dedikodularına karışmış olan Pınar Deniz ile birlikte Yiğit Kirazcı hakkındaki iddialar doğru çıkmış durumda. İki tane başarılı oyuncu, geçmiş olduğumuz gün Marmaris kentinde bir plaj içerisinde sarmaş dolaş bir şekilde objektiflere yakalandı.

Takvim gazetesinde yer almış olan özel bir habere bakılırsa, 27 yaşında bulunan Pınar Deniz’la 37 yaşında bulunan Yiğit Kirazcı, Aşkın Kıyameti isimli filmin çekimleri esnasında yakınlaşıp çok daha yeni bir aşka yelken açmış oldu. Ünlü durumda bulunan çift, çekimlerin tamamlanmasının hemen sonrasında hem ilişkilerini yaşayabilmek hem ise dinlenme amacıyla tatile çıkmış oldu.

Kalmakta oldukları otelin iskelesi içerisinde objektiflere yakalanan çift, etrafta yer alan meraklı bakışlara hiç bir şekilde aldırış etmeden ilk olarak öpüştü hemen ardından da doyasıya bir şekilde birbirine sarılmış oldu. Sosyal medya üzerinde hayranları tarafından çok fazla beğenilmiş olan ikilinin bir müddet daha Ege’de yer alan tatillerine devam edecekleri bilgisine ulaşıldı.