En son Organize İşler filmi içerisindeki tiplemesi sayesinde gönüllere taht kurmayı başaran oyunculardan Kıvanç Tatlıtuğ, lüks araç filosu içinde yer alan 98 model Ferrari markalı aracını 1 milyon 725.000 Türk Lirası tutarından satamadı.

Gezmekle birlikte seyahat etmeyi çok fazla seven yakışıklı oyunculardan Kıvanç Tatlıtuğ’un, otomobil ile birlikte motosiklet tutkusu bütün herkes tarafından açık bir şekilde biliniyor. Oyuncu, fazlasıyla severek almış olduğu 1998 model olan Ferrari markasına sahip arabasını satma konusunda bir karar verdi. Deyim yerinde ise lüks motosikletle birlikte araç filosuna sahip olan Tatlıtuğ, 200.000 Euro tutarındaki bir ücretle sahip olduğu bahsi geçen Ferrari Spider F1 modelindeki arabasını bir internet sitesi üzerinden 1 milyon 725.000 Türk Lirası tutarından satışa çıkarttı.

Tatlıtuğ’un, piyasada yer alan satış değeri 1 milyon 500.000 Türk Lirası tutarındaki Ferrari’si beklenmekte olan ilgiyi hiç bir şekilde görmedi. İstanbul sokakları üzerinde sık bir şekilde görüntülenmekte olan lük araç, Kuruçeşme’de yer alan bir galeri içerisinde tutulmakta ve yaklaşık olarak 1 aydan beri de alıcısını beklemekte. Arabalarını kendisinin zevkine göre dizayn etmekte olan genç yeteneklerden kıvanç Tatlıtuğ, satışa çıkartmış olduğu arabasının koltuklarını de kırmızı renkli bir deri ile kaplatmıştı. Evin garaj bölümünde ayrıca Range Rover ile birlikte Ford Raptor ve de ”BMW 850” markasında 3 tane aracı daha yer almakta.