Ünlü şarkıcılardan Alişan’ın Covid-19 tedavisi görmekte bulunan kardeşi Selçuk Tektaş, 38 yaşındayken yaşamını yitirdi. Tektaş’ın vefat etmesinden çok kısa bir zaman öncesinde durumunda iyileşme olmaya başlaması ailesi ile birlikte doktorlarını umutlandırmaktayken, Tektaş’ın çok kısa bir zamanın ardından tekrardan kötüleşmiş olduğu ifade edildi. Doktorların ise aileye yaptığı açıklamada ‘Bir takım olumlu reaksiyonlar mevcut’ ifadelerine yer verdiği belirtildi.

Ünlü şarkıcılardan Alişan’ın kardeşi ve aynı zamanda menajeri Selçuk Tektaş, bir müddettir mücadele etmekte olduğu koronavirüse yenik düşmüş oldu. Hastane içerisinde entübe bir şekilde yatmakta olan Tektaş’ın vefatının hemen sonrasında tedavi sürecine yönelik olarak detaylar da öğrenilmiş oldu. Bu bilgilere bakılırsa Selçuk Tektaş’ın vefatından çok kısa bir zaman öncesinde durumunda iyileşme meydana geldiği fakat söz konusu bu değerlerinin tekrardan düşmüş olduğu ifade edildi.

Selçuk Tektaş’ın doktorların beklemekte oldukları reaksiyonlardan bazıları vermiş olduğu ifade edilirken, tedavi sürecinin de bu söz konusu reaksiyonlara uygun bir şekilde ilerletilmiş olduğu fakat Tektaş’ın bütün gayretlere karşın daha çok ilerleme kaydedemediği bilgisine ulaşıldı. Tektaş ailesinin çok kısa bir zaman öncesinde gelmiş olan iyi haberlerden dolayı umutlanmış olduğu fakat Selçuk Tektaş’ın durumunun tekrardan kötüleşmesinin ardından çok büyük bir üzüntü yaşamış olduğu belirtildi.