Türk iş ile birlikte sanat, basın ve de televizyon dünyasının seçkin adlarının katılmasıyla 6. Türkiye Altın Palmiye Ödülleri 25 Mart Pazartesi gününde sahiplerini bulmuş olacak.

Ünlü sanatçılardan biri olan Alexandra Stan ile birlikte Akcent, 6. gerçekleştirilecek olan Türkiye Altın Palmiye Ödülleri dahilinde onur misafiri olarak Türkiye’ye gelmiş olacak. Öte yandan ünlü durumdaki şarkıcılar gecede sahne alarak daha sonrasında da ödül almış olacaklar.

Türkiye Altın Palmiye Ödüllerinin Kurucusu ile birlikte Yönetim Kurulu Başkanı görevinde bulunan Nedim Delibaş ise; ”Türkiye Altın Palmiye Ödülleri’nin bu sene 6. gerçekleştiriyoruz. Her sene gerçekleştiği gibi bu senede adaylar arasında kıyasıya bir şekilde rekabet bulunuyordu. Bu sene gerçekleştirilen halk oylamamız esnasında 28 tane kategoride rekor bir düzeyde oy kullanılmış oldu. Ünlü sanatçılardan Alexandra Stan ile birlikte Akcent ise gecemizin onur misafiri olarak ödül gecemize katılmış olacak. Ülkemizin en prestijli durumdaki ödül törenlerinden bir tanesini yapmaktayız bu sebepten dolayı gece gündüz demeden sürekli olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz” ifadelerine yer verdi.

Kültür ile birlikte Sanat, Müzik ve de Televizyon Dünyasının seçkin isimlerinin ödüllendirilmiş olduğu bu organizasyon esnasında ödül kazanmış olanlar 05 Şubat ila 25 Şubat tarihlerinin arasında altinpalmiye resmi web sayfası üstünden gerçekleştirilen halk oylamasında tespit edildi. Her bir IP’den bir kez oy kullanılmış olan ödül kategorilerinde 1.970.995 tane oy kullanılmış oldu.