Denizli ilinin Merkezefendi ilçesi içerisinde, tekstil işçisi olarak çalışan Şeref S. (48), ailevi problemlerden dolayı girmiş olduğu bunalım sonucunda kendini iple ağaca asıp, hayatına son vermiş oldu. Şeref S.’nin üstünden borçları ile birlikte alacaklarını yazmış olduğu bir tane de liste çıktı.

Şirinköy Mahallesi’nde yer alan ormanlık içerisindeki bir meşe ağacında, saatler 10:00 civarında, asılı bir insan olduğunu görmüş olanlar, bu konuyla alakalı olarak polise ihbarda bulundu. İhbar üzerinde olayın yaşandığı yere gelmiş olan polis ekiplerinin gerçekleştirdiği kontrol esnasında, kimliği tespit edilen Şeref S.’nin hayatını kaybetmiş olduğu tespit edildi. Arkadaşına ait olan otomobili alarak gece ormanlığa gelmiş olan tekstil işçilerinden Şeref S.’nin, boşanma işlemleri bittikten sonra yaşamış olduğu ailevi problemlerden dolayı bunalıma girerek, intihar etmiş olduğu ifade edildi. Şeref S.’nin üstünde, borçları ile birlikte alacaklarını liste durumunda yazmış olduğu bir tane de not bulundu. Polislerin yapmış olduğu incelemeden sonra Şeref S.’nin cansız bedeni, asılı bulunduğu ağaç üzerinden indirildi. Olayın yaşandığı yere gelmiş olan ve
çok büyük üzüntü yaşamış olan Salih S., abisinin cansız durumdaki bedenini cenaze aracına kadarda taşıdı. Şeref S.’nin cansız bedeni, otopsi yapılması amacıyla Pamukkale Üniversitesinin Hastanesi Adli Tıp Kurumu’nda yer alan morga götürüldü. Polis ekipleri, bu olayla alakalı olarak bir soruşturma da başlattı.