Rusya içerisinde yaşamını sürdüren 32 yaşında bulunan Tatiana Tanya Tuzova adlı genç kadın, Barbie bebeğe benzeyebilmek amacıyla 680.000 Türk Lirası tutarında para harcarken, 1.520 tane Barbie bebek koleksiyonu sayesinde de dünya rekoru kırma planları yapıyor.

Sahibi olduğu Barbie bebek koleksiyonuna da 160.000 dolar tutarında bir para harcamış olan Tuzova, Rusya içerisinde ”Rus Barbie” şeklinde anılmakta. Sürekli olarak pembe renkli giyinmeyi istediğini ifade eden Rus Barbie, ilerleyen dönemde soyadını Barbie şeklinde değiştirmeyi de çok istiyor. Özel yaşamına yönelik çok samimi açıklamalarda bulunmuş olan Rus Barbie; ”Arkadaşım hiç yok. Arkadaş edinebilmek amacıyla zamanımda yok. Yalnız kalmayı çok seviyorum. Kimse fikirlerime karışmamakta. Yaşamımı çok seviyorum. Çalışıyorum, şarkılar yapıyorum, ödüller almaya devam ediyorum, çocuklar ile büyüme çağında bulunan kızlara özel kıyafetler tasarlamaktayım. Günlük kıyafetlerimin tamamı pembe renge sahip, pembe renkten hiç bir şekilde sıkılmamaktayım fazlasıyla değişik tonları bulunuyor”

Şimdilerde ise yapmış olduğu 5. evliliğinin tadını çıkartmakta olan Rus asıllı Barbie’nin, 11 yaşında olduğu bilgisine ulaşılan bir tane de oğlu var. Genç yaptaki kadın, sıra dışı bu tarzına gelmiş olan yorumlarla alakalı olarak; ”Barbie aslında benim bir mesleğim değil, hayat tarzım. İnternet üzerinde hakarete maruz kaldığım zaman insanlara hiç bir şekilde alkol almadığımı, sigara içmemekte olduğumu veyahut küfür etmediğimi ifade ediyorum. Tarzımla ilgili olarak uzun senelerdir çalışmaktayım ve bu görünüş için çok fazla para yatırdım.” şeklinde bir yorum yaptı.