Acun Ilıcalı’nın çok uzun senelerden beri Yetenek Sizsiniz ile birlikte Rising Star gibi projelerinin jüri kadrosu içerisinde yer alabilmesi amacıyla teklif götürmüş olduğu Meryem Uzerli’yi Yetenek Sizsiniz Türkiye adlı programın jüri üyesi olması maksadıyla ikna etmiş olduğu iddia edildi. Ilıcalı’nın söz konusu bu yeni teklifine sıcak bakmış olan Meryem Uzerli, kesin kararını ise öteki jüri üyelerini görmesinin ardından vermiş olacak.

Ocak ayı içerisinde ikinci defa annelik duygusunu tadan ve çok uzun zamandan beri de yurt dışında yaşamını sürdüren Meryem Uzerli, ekranlara geri dönüş yapma maksadıyla hazırlıklara başlamış oldu. Kendisine gelen teklifleri değerlendirmeye başlamış olan ünlü oyuncunun yeni sezonla ilgili olarak Acun Ilıcalı’yla anlaşmış olduğu da konuşulmaya başlanmış durumda.

MedyaTava platformu üzerinde yer almış olan bir habere bakılırsa; Acun Ilıcalı, Muhteşem Yüzyıl adlı diziden ayrılmasının ardından 2014 senesinden bu yana çalışma konusunda isteği bulunan Meryem Uzerli’yi nihayet ikna etmiş durumda. Ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde bir araya gelmiş olan ikilinin prensip olarak anlaşma yaptıkları iddia edildi. Uzun bir zamandan beri ekranda yer almayan Meryem Uzerli, yeni sezon içerisinde Yetenek Sizsiniz Türkiye’nin jüri kadrosu içerisinde olması konusuna sıcak bakmış oldu. Fakat ünlü oyuncu kesin kararını da öteki jüri üyelerini görmesinin ardından karar vermiş olacak.