Denizli ilinin Pamukkale ilçesi içerisinde ilerlemekte olan otomobilin üstüne bir tane apartmanın 5’inci kat kısmından aşağıda yer alan kamyonetin üstüne atıldığı bilgisine ulaşılan bir koltuk düştü. Akıl almaz olay esnasında ölen veyahut yaralanan hiç kimse olmazken, aracın tavan bölümünde de maddi bir hasar meydana geldi.

Söz konusu bu olay, Hacıkaplanlar Mahallesi içerisinde yer alan Barış Caddesi’nin üstünde geçmiş olduğumuz gün saatler 17:00 civarında meydana geldi. İddialara bakılır ise, Almanya’dan Denizli iline tatil amaçlı gelmiş olan A. A., cadde üstünde yer alan apartmanın 5. kat kısmındaki dairesinden kullanılmamakta olan ev eşyalarını taşıması amacıyla bir tane nakliyatçıyla anlaşma yaptı. Adı halen tespit edilemeyen nakliyatçı ise, evde yer alan eşyaları hiçbir bir şekilde tedbir almadan 5. kat üzerinden, apartmanın ön kısmına park etmiş olduğu kamyonetin içine doğru atmaya başladı. İddialara bakılacak olursa apartmandan atılmış olan bir tane koltuk, o esnada cadde üstünde seyir durumunda bulunan Recep E., yönetiminde olan 34 AAF 970 plakasına sahip aracın üstüne düştü. Olay esnasında aracın sürücüsüyle birlikte yanında yer alanlar da çok büyük bir panik yaşamış oldu. Yaşanmış olan bu olay polis ekiplerine de ihbar edildi.

İhbarda bulunulmasının ardından olayın yaşanmış olduğu yere intikal eden polis ekipleri, taşıma işlemini durdurarak hızlı bir şekilde güvenlik önlemleri aldı. Olayın gerçekleşmiş olduğu yerdeki incelemenin hemen sonrasında otomobil şoförüyle nakliyatçı şahıs tutanak tuttu ve sonrasında polis merkezine gidip ifade verdi. Olay esnasında otomobilin tavan bölümünde maddi bir hasar meydana geldi.