Cildimiz günlük koşuşturmacalardan, gün içinde yaşadığımız stresten ve ilerleyen yaşımız yüzünden farklı reaksiyonlar gösterebiliyor. Cildimizi güzelleştirmek için çeşitli yollara başvururuz. Bunların başında kullandığımız yüz temizleyiciler, losyonlar ve bakım kremleri geliyor. Ancak bazı ürünlerin içinde bulunan kimyasallar yüzünden ciltte kuruluk, döküntü, kaşıntı gibi etkiler meydana geliyor. Tüm bu ürünleri bir kenara bırakıp cildinize tamamen doğal yağlarla bakım yapmaya ne dersiniz? Kim sabah uyandığında yumuşacık bir cildi olsun istemez ki! İşte cildimize gönül rahatlığı ile sürebileceğimiz içinde hiç bir kimyasal bulunmayan doğal yağlar!

KUŞBURNU ÇEKİRDEĞİ YAĞI: Kuşburnu çekirdeği yağı tam bir cilt güzelleştirici! Özellikle yatmadan önce gözaltlarınıza uyguladığınızda göz altı kremi yerine kullanabilirsiniz.

HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI: Kullandığınız nemlendirici yerine tamamen doğal hindistan cevizi yağını tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda duştan önce saçlarınıza da uygulayabilirsiniz. Saçlarınızı durulayıp kuruttuktan sonra yumuşacık saçlarınız olduğunu göreceksiniz.

LAVANTA YAĞI: Lavanta yağı tam bir mikrop öldürücü antiseptik özelliğe sahip bir yağdır. Sivilce izlerinize, ince kırışıklıklarınıza uygulayabilirsiniz. Lavanta yağı aynı zamanda dudak bakımında da kullanılıyor.

KAYISI ÇEKİRDEĞİ YAĞI: Cildinize uyguladığınızda emilimi çok kolaydır. Cildi esnetir ve yumuşatır. Aynı zamanda sivilce izlerinde etkilidir. Şampuanınıza karıştıracağınız bir kaç damla kayısı çekirdeği yağı saçlarınızı da yumuşacık yapar.

BADEM YAĞI: Badem yağı tam bir cilt yenileyici özelliğe sahiptir. Hem yüzünüze hem de vücudunuza uygulayabilirsiniz. Cildi nemlendirir, kaşları ve kirpikleri gürleştirir, saçları besler vücutta ki çatlaklara iyi gelir.