Yasak Elma adlı dizinin yeni sezonu içerisinde yer alacağı açıklanan Mehmet Ali Erbil’in kızı Yasmin Erbil, karavanından paylaşmış olduğu özel pozlarla adeta hayranlarını büyülemiş oldu. Mehmet Ali Erbil’in kızı olarak öne çıkan Yasmin Erbil, sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmış olduğu fotoğraflardan dolayı magazin gündemi içerisinden hiç bir şekilde düşmemekte. Ardımızda bırakmış olduğumuz günlerde vermiş olduğu yatak pozundan dolayı olay yaratmış olan ünlü isim, bu defa da karavandan paylaşmış olduğu fotoğraflar ile takipçilerini büyülemeyi başarmış oldu.

Televizyon dünyasının en fazla izlenen dizilerinden bir tanesi olarak öne çıkan ‘Yasak Elma’nın yeni sezonu içerisinde rol alacağı açıklanan Yasmin Erbil, çekimler sürerken sette yer alan karavanından fotoğraflar paylaşmış oldu.Yasmin Erbil karavanından paylaşmış olduğu bu özel pozlarla da hayranlarını büyülemiş oldu.

Kısa zaman içinde çok fazla sayıda beğeni almış olan 25 yaşındaki ünlü isim, fotoğrafın alt kısmına da ‘Karavan fotoğrafı da gelmeye başladığına göre…’ şeklinde bir not yazdı. Ünlü durumda bulunan manken Nergis Kumbasar ile birlikte sunucu Cansu Canan ise alevli emoji kullanıp yorum yazdı.