Ünlü oyunculardan biri olan İrem Sak’ın tatil yapmaya devam ettiği Bodrum kenti içerisinde tekne üstünde vermiş olduğu bikinili pozlarına hayranlarından adeta yorum yağmış durumda. Hayranları siyah renge sahip bikinisiyle objektif karşısına geçmiş olan İrem Sak’a tam not vermiş durumda.Yaz döneminin sonuna gelinmesinin hemen sonrasında pek çok ünlü İstanbul iline dönüş gerçekleştirmeye başladı. Fakat Bodrum kenti içerisinde tatiline ara vermeden devam edenler de mevcut. O Bodrum’daki isimlerden bir tanesi olarak öne çıkan oyunculardan İrem Sak, sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmış olduğu tekne pozu ile hayranlarından tam not almayı başardı.

En son Instagram hesabı üzerinden beyaz renge sahip bikinili fotoğrafını paylaşmış olan İrem Sak’a Reynmen ile birlikte Cemal Can Canseven’den yorum hiç bir şekilde gecikmemişti. Ünlü durumda olan oyuncu bu defa da tekne pozuyla gündeme gelmiş durumda.

İrem Sak yapmış olduğu paylaşımının altına, ‘Beni buraya getirmiş olan bir hikâye mevcut. Anlatabilir miyim? Anlatıyorum. Bu bir hikâye. ya- şöyle- ge- yaşanmış bi hikâye’ şeklinde bir not yazdı. İrem Sak’ın söz konusu bu paylaşımına beğeni ile birlikte yorumlar yapmış oldu.