Bir Zamanlar Kıbrıs adlı dizinin başrol oyuncularından biri olarak öne çıkan Pelin Karahan, sosyal medya hesabı üzerinden tatil pozlarını paylaşmış durumda. 36 yaşında olan güzel oyuncunun arka arkaya paylaşmış olduğu bu bikinili pozları takipçilerinden da tam not almış durumda.

Çok uzun bir aranın ardından TRT1 ekranı üzerinde yayınlanmaya başlayan Bir Zamanlar Kıbrıs adlı dizide başrol oynamış olan Pelin Karahan, dizinin sezon finali yapmasının hemen sonrasında soluğu ailesiyle beraber tatilde almış durumda. Sosyal medya üzerinde yer alan hesaplarını aktif bir şekilde kullanmaya devam eden güzel oyuncu, gün içinde yapmış olduklarını da takipçileriyle paylaşmayı hiç bir şekilde ihmal etmemekte.

Instagram platformu üzerinde 4,3 milyon tane takipçisi olan 36 yaşında bulunan ve aynı zamanda iki tane çocuk annesi Karahan, en son arka arkaya leopar desenine sahip bikinili pozlarını paylaşmış oldu. Güzel durumda olan başarılı oyuncunun duvarın önünde vermiş olduğu pozlar çok kısa bir zamanda ise binlerce beğeni almış oldu.