Yapmış olduğu konser esnasında giydiği transparan kıyafetten dolayı uzun bir zaman boyunca gündemde kalmış olan Gülşen, bu defa da aynanın karşısında iç çamaşırsız bir şekilde dans etmesinden dolayı tartışma yaratmış oldu. Ünlü durumda olan başarılı ismin söz konusu bu paylaşımı kullanıcıların bazılarından çok fazla tepki görmüş durumdayken, pek çok kişi de şarkıcıyı övmekte olan ifadelere yer verdi.

Son dönemlerde konserleri esnasında giymiş olduğu sahne kıyafetlerinden dolayı tartışma yaratmış olan Gülşen, giymiş olduğu transparan elbiseyi eleştirmiş olanlara ‘Daha da açığını giyeceğim’ ifadelerine yer vererek tepki göstermişti. Ünlü şarkıcılardan biri olan Gülşen sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu yeni paylaşımla beraber yeniden gündem olmuş durumda. Bu defa aynanın karşısına geçip Instagram üzerinden hikaye paylaşımında bulunan Gülşen, iç çamaşırsız yapmış olduğu dansı ile birlikte takipçilerinin ilgisini çekmiş oldu. Ünlü durumda bulunan şarkıcının keyifli olan tavırları dikkatleri çekmiş durumdayken sosyal medya üzerinde kullanıcılardan bazıları, her zaman olduğu gibi Gülşen’e tepki göstermeye devam etti.

Sosyal medya üzerinde pek çok kullanıcı Gülşen’in güzelliğine vurgu yapmış durumdayken, kullanıcılardan bazıları da farklı nedenlerden dolayı ünlü şarkıcıyı eleştirmiş olan paylaşımlarda bulunmuş durumda.