FOX TV kanalında yayınlanmış olan Kadın adlı dizide göstermiş olduğu performans sayesinde yıldız hale gelen Özge Özpirinçci, bunun ardından Kıvanç Tatlıtuğ’yla beraber Bir Denizaltı Hikayesi adına sahip dizide rol almaya başlamıştı. Yeni dizisine hazırlanmaya başlayan Özpirinçci, en son imajını da sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmış oldu.

FOX TV kanalında ekranlara gelmiş olan Kadın isimli dizide can vermiş olduğu Bahar adlı karakterle milyonların beğenisini kazanmayı başaran ünlü oyunculardan Özge Özpirinçci dizinin tv ekranlarına veda etme kararı almasının sonrasında Aralık ayı içerisinde Kıvanç Tatlıtuğ’yla beraber başrollerini paylaşmakta olduğu ‘Bir Denizaltı Hikayesi’ adına sahip aksiyon ve dram türüne sahip dizide rol aldı.

Çekimleri Cunda Adası içerisinde süren dizinin çekimleri de artık bitti. Bu söz konusu haberi ünlü oyunculardan biri olan Kıvanç Tatlıtuğ, Instagram hesabı üzerinden gerçekleştirdiği bir paylaşımla ilan etmiş oldu. Dizinin 2021 senesinin içinde Netflix platformunda yayınlanacak olduğu ifade edilirken, yeni bir diziyle ilgili olarak kamera karşısına geçme konusunda hazırlıklar yapan ünlü oyunculardan Özge Özpirinçci de imaj tazelemiş oldu.

Hakan Bonomo’nun senaryosunu kaleme almış olduğu ve yönetmenliğini ise en son Kırmızı Oda adlı dizinin yönetmenliğini yapmış olan başarılı isimlerden Cem Karcı’nın üstlenmiş olduğu Netflix platformunda yayınlanacak İlk ve Son adlı dizide rol alacağı bilgisine ulaşılan Özpirinçci, saçlarına ait yeni halini de Instagram hesabı üzerinden takipçileriyle paylaşmış oldu.