Ünlü oyunculardan biri olan Kıvanç Tatlıtuğ, stil danışmanlığı yapan eşi Başak Dizer Tatlıtuğ’la beraber geçmiş olduğumuz akşam üzeri Sarıyer ilçesinde yer alan bir mekandan çıktığı esnada objektiflere yakalandı. Çıkış esnasında çok keyifli oldukları görülmüş olan Tatlıtuğ çifti, burda yer alan basın mensupları ile de ayaküstü sohbet etmiş oldu. Yakışıklı durumda bulunan oyuncu açıklamasında aylar öncesinde Kovid-19’u ayakta geçirmiş olduğunu öğrendiğini söyleyerek herkesi şaşkına çevirmiş oldu.

Mekan çıkışında kısa bir sohbet gerçekleştirdiği medya mensuplarına Neflix platformu üzerinde ekranlara gelecek ”Bir Denizaltı Hikayesi” adlı dizinin çekimlerinin halen sürdüğünü ifade eden Kıvanç Tatlıtuğ söz konusu projenin çok harika olduğunu da ifade etti. Kariyeri içerisinde daha önce bu tarzda bir projede yer almadığına da değinen Tatlıtuğ, ekip arkadaşlarıyla keyifli bir şekilde çalıştıklarını ve fazlasıyla da mutlu olduğunu ifade etti.

Evli olduğu eşi Başak Dizer Tatlıtuğ’la kent yaşamından uzakta yer alan yakışıklı oyuncu, Kovid-19 salgınından dolayı doğayla iç içe zaman geçirmekte olduklarını da ifade etti. Tatlıtuğ yapmış olduğu açıklamada kent dışında yaşadıklarını ve pandeminin ilk dönemlerinde virüsten çok harika bir şekilde korunmuş olduklarını ifade etti. sözlerinin devamında da yavaş bir şekilde sosyalleşmeye başladıklarını söyledi.