Bir müddettir yüzünde yer alan değişiklikler sebebiyle estetik yaptırmış olduğu konuşulmakta olan Şeyma Subaşı, zengin durumda bulunan sevgilisinin lüks arabasının önünde poz verip adeta hava atmış oldu.

İtalyan asıllı Guido Senia’yla ilişkisini sona erdirmiş olan Şeyma Subaşı, bir müddettir de Mısır asıllı iş adamlarından Mohammed Al Saloussi’yle aşk yaşamaya devam ediyor. İlişkinin başlarında sevgilisinin yüzünü bile sürekli olarak gizlemekte olan Şeyma, şu zamanlarda ise iş adamı sevgilisinin mal varlıklarını adeta çarşaf çarşaf paylaşmaya başladı.

İlişkisini son dönemlerde iyice göz önünde yaşamaya başlamış olan Şeyma Subaşı, son günler içerisinde yüzünde yer alan değişimle de isminden söz ettirmekte. Estetik yaptırmış olduğu konuşulmakta olan Subaşı, bu söz konusu iddialara yanıt vermenin yerine zengin durumda bulunan sevgilisinin son model arabasıyla poz verme konusunda bir tercihte bulundu. Daha öncesinde de sevgilisine ait lüks arabaları paylaşmış olan Subaşı, son yapmış olduğu paylaşımı üzerinde de son model arabanın üstüne oturup poz vermiş oldu.

Şeyma Subaşı, ardımızda bırakmış olduğumuz günlerde sevgilisiyle alakalı olarak yapmış olduğu paylaşım içerisinde ‘Melisa’dan sonra ikinci her şeyim’ ifadelerine yer vererek aşkını ilan etmiş idi.