Türkiye’nin yanı sıra Dünya üzerinde çok fazla ses getirmeyi başaran bir sosyal sorumluluk projesi olarak öne çıkan Doğa İçin Çal projesi ve Cornetto ile birlikte Knorr ve Setur gibi çok önemli markaların reklam müziklerinden de tanınırlık elde eden müzisyen / besteci Aytaç Bayladı, ülkemizin ilk interaktif dizisi olarak yayınlanmaya başlayacak ‘Eee sonra?’ adlı dizinin müziklerini yapmış olduğu duyurusunda bulundu.

‘Eee sonra?’ adlı interaktif dizi, başrollerini Deniz Işın il birlikte Sarp Bozkurt paylaşmış olduğu, Emre Bahadır Çırakoğlu’nun yönetmen koltuğunda yer aldığı kadın – erkek ilişkisinde yer alan taktikleri konu almaktadır. Şu zamana dek arayış içinde oldukları aşkı bulamamış iki farklı karakter bundan böyle pes ederek değişik taktik kitapları okuyarak akıl almaya başlar ve bu kitap içerisinde yer almakta olan taktikler ise buluşmalarını adeta mahveder. Başlarından geçmiş olan çok komik ve aynı zamanda duygusal anları izleyecek olduğumuz bu dizi 12 Şubat tarihi içerisinde ilk bölümüyle de izleyenlerle buluşmuş olacak.

Paylaşılmış olan tanıtım videoları ile beraber müzikleri de daha şimdiden merak konusu olmaya başlamış durumda. Dizinin daha sonraki bölümleri paylaşılmaya başladığında orijinal durumdaki dizi müziklerini hem Aytaç Bayladı’ya ait olan YouTube kanalı üzerinde hem ise bütün dijital platformlarda görmüş olacağız.

Aytaç Bayladı aynı zamanda daha önce bütün dijital platformlar üzerinde yayınlamış olduğu Reflection ile Cinematic Themes adlı albümleri ile birlikte müzikseverlerle buluşmuş ve fazlasıyla da çok dikkat çekmeyi başarmıştı..