Son dönemlerin en iyi çıkışını yakalamayı başaran Zeynep Bastık, bu defa da özel yaşamıyla gündem olmuş durumda. Sesi sayesinde herkesi büyülemeyi başaran Bastık, Mustafa Sandal’la yapmış olduğu düet sayesinde isminden söz ettirmeyi başarırken sevgilisi Tolga Akış’la evlenecek olduğu haberini açıkladı.

Sevgilisi Tolga Akış’la bir müddettir beraber oldukları bilinen Zeynep Bastık, nikahın yapılacağı tarihi de açıklamış oldu. Vize işlemleriyle ilgili olarak bu sabah saatlerinde İngiliz konsolosluğuna gelmiş bulunan Bastık, fazlasıyla yoğun bir konser turuna çıkacak olduğu konusunda bilgiler aktarırken evlilik konusunda da bir müjde vermiş oldu.

Sevgilisi olan Tolga Akış’la nikahın yapılacağı tarihi almış oldukları açıklamasını yapan Bastık konuşurken; ”Bir terslik yaşanmazsa 7 Haziran tarihinde evleneceğiz” ifadelerine yer verdi.

Zeynep Bastık kim?

Zeynep Bastık, 1991 senesi içerisinde İstanbul ilinde dünyaya gözlerini açtı. Sanatçı bir aileden geliyor olmasından dolayı yaşamı da müzikle içe içe geçmiş oldu. İlköğretim ile birlikte liseyi İzmir ilinde okudu. Ufak yaşlarda başlamış olduğu dansı da 2008 senesi içerisinde ”Anadolu Ateşi” aracılığıyla profesyonelleştirmiş oldu. Müziğin yanı sıra dansa ve aynı zaman içerisinde tiyatroya da bir ilgisi olan Zeynep Bastık, özel bir tiyatro içerisinde oyunculukla ilgili dersler aldıktan sonra kariyerine oyunculuk yaparak başlamış oldu.

Müzik yaşamına da Murat Dalkılıç’ın vokalistliğini yapıp başlamış olan Bastık, televizyonda da ilk önce Dalkılıç’ın ”Bir Güzellik Yap” isimli albümünde yer alan ”Lüzumsuz Savaş” isimli düeti aracılığıyla tanındı.