Başarılı oyunculardan biri olan Ozan Güven, Arka Sokaklar isimli dizide Zeliş karakterine can veren Yüsra Geyik ile objektiflere yakalandı. El ele bir şekilde Kadıköy ilçesinde yer alan bir tane mağazaya girmiş bulunan ikili, geçmiş oluğumuz akşam üzeri beraber rol almış bulundukları ”Don Kişot’um Ben” isimli oyundan çıktıklarında objektiflere yakalandı.

Habertürk içerisinde çok geniş bir yer bulan habere bakılırsa: Yan yana gelme konusunda çekincesi bulunan çift, mekan içerisinden de ayrı ayrı çıkış yaptı. Muhabirlerin yanından geçtikten sonra hızlı bir şekilde arabasına doğru gitmiş olan Ozan Güven, söz konusu bu iddialara sessiz kaldı ve yalnızca ”Tiyatro oyunu çok daha güzel gidiyor” ifadelerine yer vermekle yetinmiş oldu.

Ozan Güven’in hemen ardından mekandan çıkmış olan Yüsra Geyik de ”Bugün yönetmenimizin doğum günüydü. Her bir şey de yolunda gidiyor. Yoğun bir şekilde çalışmaktayız” ifadelerine yer vererek konuşmasını sürdürdü. Güven’le aşk yaşamış olduğu iddiaları yöneltilen Geyik ise cevap olarak ”Açıklamada bulunamam. Böyle bir şey benim haddime de değil” ifadelerine yer vererek topu da Ozan Güven’e atmış oldu.

Oyunculardan Ozan Güven, uzun bir zamandan beri tasarımcı ve aynı zamanda oyuncu olan Ece Önen’le aşk yaşamaktaydı.