Cesur bir şekilde vermiş olduğu pozlarından dolayı isminden çok sık bir şekilde söz ettirmeyi başaran ünlü şarkıcılardan biri olan Yonca Evcimik, şu zamanlarda Bodrum ilçesinde tatiline devam ediyor. Yaşına karşın çok düzgün durumda bulunan fiziğiyle dikkatleri de çekmeyi başaran Evcimik, en son Instagram hesabı üzerinden bikinisini giyerek dans etmiş olduğu anların videosunu paylaşmış oldu.

Bodrum ilçesinde güzel devam eden havanın tadını çıkartmayı sürdüren sanatçı, denize girip güneşlenmeye de hiç bir şekilde ara vermeden devam etmekte. Eğlenceli bir kişiliğinden dolayı bilinen Evcimik, sosyal medya hesabı üzerinden son zamanların ünlü rapçilerinden Ezhel ile birlikte Murda’nın yeni çıkartmış olduğu Aya isimli şarkısının eşliğinde dans etmiş olduğu videosunu paylaştı. ”Bende yaz asla bitmez. Bodrum’dan herkes sevgiler” ifadelerine yer veren Evcimik, yapılacak olumsuz durumdaki eleştirilere karşı ters ışıkla bir video çektirip vücut hatlarının gözükmesini de engellemiş oldu. Evcimik’in paylaşmış olduğu bu bikinili dans videosu ise kısa zaman içerisinde binlerce sayıdaki tarafından izlenmiş bir durumdayken aynı zaman içerisinde hızlı bir şekilde de paylaşılmaya başlamış oldu.

Yonca Evcimik, ardımızda bırakmış olduğumuz Eylül ayı içerisinde 56. yaşını Instagram hesabı üzerinden paylaşım yaptığı cesur mayolu pozları ile birlikte kutlamış idi.